Pracujemy dla najlepszych...
0 801 557 272
biuro@druktech.pl
Pomoc online

Firma Druk Tech powstała w roku 2005.

Głównym założeniem działalności firmy, jest produkcja i sprzedaż tonerów i atramentów do drukarek. Od początku działalności tworzymy i promujemy własną markę materiałów barwiących sygnując je naszym logo. Rozpoczęliśmy działalność zaledwie w trzyosobowym składzie. Dzisiaj, po niespełna ośmiu latach działalności, firma zatrudnia kilkadziesiąt osób. 
Nasza główna siedziba mieści się w Rzeszowie. Jednak wraz z rozwojem firmy rozszerzaliśmy swoją działalność, także na Bielsko Białą, Tarnów, Lublin oraz Ostrowiec Świętokrzyski. Posiadamy również firmę zależną na terenie Słowacji zajmującą się dystrybucją naszych produktów w Czechach i Słowacji.

Sukcesywnie modernizujemy swój park maszynowy, by produkować tonery do drukarek najwyższej jakości. Wszystkie te zabiegi pozwoliły nam na zapewnienie Państwu kompleksowej oferty, a także gwarancję wysokiej jakości produktów DRUK TECH i podniesienie standardów obsługi. Zwieńczeniem naszej dotychczasowej pracy, jest przyznany i wprowadzony system zarządzania jakością, zgodny z normą ISO 9001:2008 oraz system środowiskowy zgodny z normą ISO 14000:2004. Wśród firm działających w podobnej branży wyróżnia nas pakiet gwarancyjny, obejmujący pisemną gwarancję na produkty Druk Tech oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności. Cały pakiet pozwala na bezpieczne, bezproblemowe korzystanie z produktów Druk Tech oraz naszego serwisu drukarek.

Mamy nadzieję, że dotychczasowe doświadczenie jakim dysponujemy, silny i stabilny zespół ludzi, a przede wszystkim jakość naszych produktów pozwolą na rozpoczęcie nam i Państwu przyjemnej współpracy.
firma
Zadzwoń do nas: 0 801 557 272